تور ارزان آلمان: وفایی ، اُ سالیوان؛ رقابتی مجذوب کننده در انتخابی اسنوکر مسترز آلمان 2022

به گزارش مجله کوروش بزرگ، ملی پوش اسنوکر ایران در رقابت های انتخابی مسترز آلمان به مصاف رونی اُ سالیوان خواهد رفت.

تور ارزان آلمان: وفایی ، اُ سالیوان؛ رقابتی مجذوب کننده در انتخابی اسنوکر مسترز آلمان 2022

با تور ارزان آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ آلمان دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران، حسین وفایی ملی پوش اسنوکر ایران که در انتخابی مسابقات مسترز آلمان 2022 شرکت نموده است در مهمترین رقابت خود دوشنبه سوم آبان به مصاف ستاره اسنوکر دنیای یعنی رونی اُ سالیوان خواهد رفت.

حسن وفایی اسنوکر باز ایران که در رده بندی کلی در صندلی 60 دنیا قرار گرفته است درحالی به مصاف اُ سالیوان خواهد رفت که این بازیکن در رده سوم دنیا ایستاده است.

رقابت های اسنوکر مسترز آلمان یک رقابت حرفه ای است که از 26 تا 30 ژانویه 2022 در برلین آلمان پیگیری خواهد شد. این مسابقات نهمین رویداد رنکینگ فصل اسنوکر 2021-22 خواهد بود.

اسنوکر بازان باید در انتخابی این مسابقات که از 18 تا 26 اکتبر 2021 در انگلستان برگزار می گردد، جواز حضور در رقابت های اصلی را کسب نمایند.

مسابقات مسترز آلمان 2022، 400 هزار پوند جایزه دارد که قهرمان این رقابت ها می تواند 80 هزار پوند به جیب بزند. بعلاوه نفر دوم و سوم به ترتیب 35 و 25 هزار پوند را برنده خواهند شد.

در این مسابقات اسنوکر بازان معروفی مانند جاد ترامپ به اسم مدافع قهرمانی، رونی اُ سالیوان، مارک آلن و ... حضور خواهند داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 آبان 1400 بروزرسانی: 7 آبان 1400 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1892

به "تور ارزان آلمان: وفایی ، اُ سالیوان؛ رقابتی مجذوب کننده در انتخابی اسنوکر مسترز آلمان 2022" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان آلمان: وفایی ، اُ سالیوان؛ رقابتی مجذوب کننده در انتخابی اسنوکر مسترز آلمان 2022"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید