ارائه تسهیلات 100 میلیون تومانی برای سایت 5.5 هکتاری زنجان

به گزارش مجله کوروش بزرگ، خبرنگاران/زنجان معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان از اعطای تسهیلات 100 میلیون تومانی برای سایت 5.5 هکتاری زنجان اطلاع داد.

ارائه تسهیلات 100 میلیون تومانی برای سایت 5.5 هکتاری زنجان

سعید شاهین فر در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: یک پروژه از طرح های مسکن مهر در استان زنجان باقی مانده بود که در حال حاضر سایت 5.5 هکتاری برای ساخت این واحدهای مسکونی آماده شده و موازی با طرح اقدام ملی فراوری و عرضه مسکن کار ساختمان سازی در این مجموعه نیز انجام می گردد.

وی به موضوع تسهیلات برای این پروژه اشاره نمود و گفت: با توجه به هماهنگی ها و پیگیری های به عمل آمده از معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، دریافت وام 100 میلیون تومانی طرح اقدام ملی مسکن برای احداث زمین های واگذار شده گروهی سایت 5.5 هکتاری کوی فرهنگ امکان پذیر شده است.

این مسئول توضیح داد: متقاضیان اراضی مذکور ضروری است با مراجعه به آدرس اینترنتی https://tem.mrud.ir نسبت به ثبت اطلاعات درخواستی اقدام نمایند. همچنین در مرحله بعدی متقاضیان باید پروانه ساختمانی و صورت جلسه تحویل زمین را به اداره کل راه و شهرسازی ارائه دهد تا در سامانه طرح اقدام ملی بارگذاری گردد.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان یادآور شد: در طرح اقدام ملی مسکن 18 هزار و 521 نفر واجد شرایط شناخته شدند و از این تعداد قرعه کشی معین پروژه برای بیش از 5000 نفر اجرا شده و مابقی نیز به زودی معین تکلیف می شوند.

وی ابراز کرد: 11 پروژه برای طرح اقدام ملی مسکن در زنجان پیش بینی شده است که از این تعداد 6 پروژه کلید خورده و 5 پروژه در مرحله تهیه نقشه و ارسال به نظام مهندسی است و سهم شهر زنجان حدود 15 هزار واحد مسکونی است و در دیگر شهرها نیز زمین های مورد احتیاج تامین می گردد.

شاهین فر با اشاره به اینکه متقاضیانی که صلاحیت آن ها تایید شده باید قسط اول را تا مهلت معین شده پرداخت نمایند، مطرح کرد: با توجه به اقدامات اجرا شده در مورد پروژه های طرح اقدام ملی مسکن، تا انتها سال واریزی دوم نیز اخذ می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1381

به "ارائه تسهیلات 100 میلیون تومانی برای سایت 5.5 هکتاری زنجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه تسهیلات 100 میلیون تومانی برای سایت 5.5 هکتاری زنجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید