ثبت نام و انتخاب رشته مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه آغاز شد

به گزارش مجله کوروش بزرگ، ثبت نام و انتخاب رشته برای مرحله پذیرش صرفاً با سوابق تحصیلی (معدل فوق دیپلم) در مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه سال 1400، در سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد.

ثبت نام و انتخاب رشته مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه آغاز شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، اطلاعیه ثبت نام و انتخاب رشته برای مرحله پذیرش صرفاً با سوابق تحصیلی (معدل فوق دیپلم) در رشته های تحصیلی دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، غیرانتفاعی و مجازی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و دانشکده ها و آموزشکده های دانشگاه فنی و حرفه ای در مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه سال 1400، در سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.

متقاضیان جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام و انتخاب رشته های تحصیلی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، غیرانتفاعی و مجازی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و همچنین دانشکده ها و آموزشکده های دانشگاه فنی و حرفه ای که در این مرحله به شیوه صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل مدرک کاردانی) برای پذیرش در نوبت بهمن ماه سال 1400 اقدام خواهند نمود، لازم است ضمن مطالعه مندرجات دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته این آزمون و با در نظر داشتن شرایط و ضوابط پذیرش نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته (حداکثر 30 کدرشته محل) از امروز سه شنبه 16 آذرماه تا پایان روز دوشنبه 22 آذرماه منحصرا از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اقدام نمایند.

پذیرش دراین مرحله براساس ظرفیت خالی مانده رشته محل های نیمسال اول و نیمسال دوم مرحله شهریورماه انجام می شود؛ لذا در فهرست رشته محل های این مرحله، رشته محل هایی با پذیرش در نیمسال اول و دوم (مطابق پذیرش شهریور ماه) مشاهده می شود. اما در این مرحله تفاوتی در انتخاب رشته محل نیمسال اول و یا نیمسال دوم وجود ندارد و شروع به تحصیل تمامی پذیرفته شدگان از نیمسال دوم سال تحصیلی (بهمن ماه) خواهد بود.

متقاضیان گرامی می توانند سئوالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی درگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی request.sanjesh.org یا با شماره تلفن گویای : 42163 (کد 021) در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان خودداری نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 بهمن 1400 بروزرسانی: 13 بهمن 1400 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1999

به "ثبت نام و انتخاب رشته مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه آغاز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام و انتخاب رشته مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه آغاز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید