ششمین دوره مسابقات چالش های فناوری اطلاعات برگزار می گردد

به گزارش مجله کوروش بزرگ، به گزارش خبرنگاران، ششمین دوره مسابقات ICT Challenge توسط گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه صنعتی شریف، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز نوآوری فناوری اطلاعات دانشگاه شریف با تمرکز بر زبان های برنامه نویسی Java،.Net ، Python، Node.js ، Go Lang ، PHP روزهای 24 و 25 تیرماه سال جاری به صورت مجازی برگزار می گردد.

ششمین دوره مسابقات چالش های فناوری اطلاعات برگزار می گردد

ثبت نام در مسابقات شروع شده و علاقه مندان به حضور تا 15 تیر 1400 مهلت دارند تا با مراجعه به وبسایت رسمی رویداد در مسابقات اقدام نمایند.

این مسابقات تحت قوانین خاص و در جهت حل چالش های موجود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می گردد و شرکت نمایندگان در آن جهت اشتغال به شرکت های فعال این حوزه معرفی خواهند شد.

این رویداد با تمرکز بر زبان های برنامه نویسی پرکاربرد و پرطرفدار طراحی شده و کلیه تیم ها و استارت آپ های فعال در این حوزه می توانند بدون هیچ محدودیتی می توانند در این مسابقات شرکت نمایند.

ثبت نام در این مسابقات نیز در قالب تیم های 2 تا 4 نفره و به صورت رایگان انجام خواهد شد.

این مسابقات شامل دو مرحله است و طی دو روز به صورت مجازی برگزار می گردد که در مرحله اول مهارت حل مسئله تیم ها مورد سنجش قرار می گیرد. بدین صورت که شرکت نمایندگان در ابتدای مسابقه با ورود به پروفایل کاربری خود در سامانه مسابقات حدود 8 الی 12 سوال که از چالش های واقعی در حوزه برنامه نویسی است و توسط کمیته ارتباط با صنعت رویداد طراحی شده را دریافت خواهند کرد. سپس شرکت نمایندگان تا ساعت 10:00 صبح روز دوم مسابقات فرصت دارند تا چالش های مطرح شده را حل نمایند.

در مرحله دوم نیز خلاقیت، نوآوری و ایده پردازی تیم ها مورد سنجش قرار خواهد گرفت. در روز دوم مسابقات تیم هایی که بیشترین امتیاز را دریافت کردند توسط کمیته داوری رویداد معرفی خواهند شد.

تیم های برتر باید طبق برنامه زمان بندی اعلام شده، جهت ارائه در جلسه پرسش و پاسخ آماده شوند. بدین صورت به هر تیم حدود 15 دقیقه وقت داده می گردد تا با طراحان چالش ها به بحث و مصاحبه بنشینند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 تیر 1400 بروزرسانی: 14 تیر 1400 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1741

به "ششمین دوره مسابقات چالش های فناوری اطلاعات برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ششمین دوره مسابقات چالش های فناوری اطلاعات برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید