اخبار صنعت

فراخوان بورسیه کارشناسی ارشد و دکتری سازمان فضایی اپسکو منتشر شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان فضایی ایران، با توجه به مشارکت دانشگاه NPU کشور چین (Northwestern Polytechnical University) در برنامه مشترک بورسیه اپسکو و شورای بورسیه چین، سازمان همکاری های فضایی آسیا و اقیانوسیه (اپسکو) نسبت به ارسال اطلاعیه اعطای بورسیه در دو مقطع...

4 بهمن 1398

ترکیه برای تسهیل تجارت با اروپا و ایران به اینستکس بپیوندد

خبرنگاران، گروه بین الملل-آذر مهدوان: علی رغم راه اندازی مکانیسم تسهیل تجارت موسوم به اینستکس در ژانویه سال 2019 توسط فرانسه، آلمان و انگلیس وبا گذشت یازده ماه از ثبت این سیستم هنوز اقدام محسوسی از طرف اروپا در این خصوص دیده نشده است.

30 دی 1398

نمایندگان مجلس از زنگنه به قوه قضائیه شکایت می نمایند

نماینده مردم خمینی شهر از تنظیم شکایت جمعی از نمایندگان علیه وزیر نفت برای ارسال به قوه قضائیه اطلاع داد.

30 دی 1398

گزارش شرایط بندر ماهشهر؛ تجریه طلبان مسلح دستگیر شدند

فرماندار بندر ماهشهر اخبار در مورد شرایط این بندر را شایعات مطرح شده از سوی معاندان خواند و گفت، شرایط این بندر در آرامش است و تعدادی از تجزیه طلب ها دستگیر شدند.

30 دی 1398

خودروهایی که با اسامی خاص وطنی معروف شدند!

روزنامه جام جم - معید حمیدی: حضور چهارچرخه های دودی یا همان خودرو ها در کشورمان قدمتی بسیار طولانی و تقریبا همزمان با فراگیرشدن این وسیله نقلیه در تمام جهان دارد. اما در تمام این سال ها، در هیچ دوره ای تنوع خودرو های خارجی موجود در کشورمان به اندازه دیگر...

27 دی 1398

منابع ترکیه ای استقرار روسیه در سه منطقه در شمال سوریه را تأیید کردند

رسانه های ترکیه ای تأیید نموده اند که نیرو های نظامی روس بر اساس توافق با شبه نظامیان کرد، در سه منطقه دیگر در شمال سوریه مستقر شده اند.

23 دی 1398

نشست هیات تجاری صنعت چاپ و بسته بندی هند با فعالان مالی اتاق ایران امروز برگزار می گردد

معاونت امور بین الملل اتاق ایران با صدور اطلاعیه ای اظهار داشت: نشست هیأت تجاری اتاق بازرگانی PHD (پیشرفت، هماهنگی و توسعه) کشور هند در حوزه صنایع چاپ و بسته بندی با فعالان مالی اتاق ایران، ساعت 16 امروز، یکشنبه دهم آذرماه 1398 با حضور رایزن تجاری سفارت هند...

22 دی 1398

وزیر خارجه هند در سفری مالی امروز راهی تهران می گردد

خبرنگاران: وزیر خارجه هند امروز در سفری سه روزه راهی تهران خواهد شد و به ویژه در خصوص سرمایه گذاری هند در توسعه بندر چابهار و مشارکت این کشور در خط لوله انتقال گاز ایران به شبه قاره با مقامات ایرانی مذاکره خواهد نمود.

17 دی 1398

ادعای مجدد انگلیس درباره کاربرد گاز کلر توسط نظام سوریه

خبرنگاران: وزیر امور خارجه انگلیس مدعی کاربرد گاز کلر توسط نظام سوریه شد.

11 دی 1398

روز سوم نافرمانی مدنی در عراق؛ بازگشت آرامش به بندر ام قصر بصره

نافرمانی مدنی در استانهای القادسیه و ذی قار، امروز به تعطیلی اغلب ادارات دولتی منجر شد و با تشدید تدابیر امنیتی در بصره، خاتمه آرامش در بندر ام قصر برقرار شد.

5 دی 1398

تاکتیک جدید بازاریابی نفت ایران

خبرنگاران: معاون وزیر نفت با تشریح برنامه جدید افزایش امنیت فروش ایران به مشتریان در قالب برنامه ای 25 ساله، گفت: ایران از ساخت پالایشگاه های مشترک نفت در مالزی و سوریه انصراف داده است.

3 دی 1398

رونمایی از توافق بزرگ ایران-چین، حجم فاینانس چینی 2 برابر شد

خبرنگاران: قائم مقام وزیر نیرو با اشاره به توافق بزرگ اقتصادی و صنعتی جمهوری اسلامی ایران و چین، اظهار داشت: حجم فاینانس های چینی از 23 میلیارد دلار به بیش از 50 میلیارد دلار برای تامین اقتصادی کل پروژه های صنعتی، عمرانی و اقتصادی کشور افزایش یافت.

29 آذر 1398

عشایر سنگسر، گنجینه فرهنگ و توسعه گردشگری

گردشگری عشایری در استان سمنان از ظرفیت های پنهان مانده در برنامه ریزی های کلان برای توسعه و رونق اقتصادی است و برگزاری جشنواره ملی ایل سنگسر گامی برای رونق این صنعت ارزآور محسوب می شود.

29 آذر 1398

آیا چین مانع دسترسی به 2.5 تریلیون دلار نفت و گاز می گردد؟

آمریکا چین را به مداخله در عملیات حفاری نفت و گاز در سواحل ویتنام در آبهای مورد مناقشه دریای جنوب چین متهم نموده است که نشان می دهد هنوز راه طولانی تا ترمیم روابط جانبه وجود دارد.

21 آذر 1398

ارائه بیش از 1600 ایده فناورانه در نمایشگاه ربع رشیدی

بیش از 1600 ایده فناورانه در هفتمین نمایشگاه ربع رشیدی ارائه شد.

21 آذر 1398

چین: ناو جنگی آمریکا دریای جنوبی را ترک کند

چین از ناو جنگی مایر آمریکا که روز آدینه بدونه اجازه دولت پکن وارد آب های سرزمینی جزایر شیشا شده است خواست هر چه زودتر این منطقه را ترک کند.

20 آذر 1398

عمان فراوری نفت خود را 2 درصد کاهش می دهد

عمان فراوری نفت خود را 2 درصد از ماه ژانویه سال آینده میلادی به مدت 6 ماه کاهش می دهد .

20 آذر 1398

مقام های هنگ کنگی به برقراری آرامش در این دولتشهر امیدوارند

مقام های هنگ کنگی امیدوارند کاهش درگیری ها در روزهای گذشته و در زمان برگزاری انتخابات محلی بتواند به برقراری آرامش بیشتر پس از شش ماه ناآرامی یاری کند.

20 آذر 1398

برنامه عربستان برای ضربه زدن به سلطان نشین عمان به وسیله المهره

عربستان سعودی با شعله ور کردن آتش درگیری ها در المهره از این استان تحت اشغال خود در یمن برای هدف قرار دادن کشور عُمان سو ء استفاده می نماید.

16 آذر 1398

یکی از روزهای خوب علی اکبر صالحی

جمهوری اسلامی ایران با ساخت مرکز پژوهش و تولید و توسعه رادیوداروهای سیکلوترون البرز در جمع صادرکنندگان رادیوداروهای مختلف به بازار جهانی قرار گرفت.

11 آذر 1398
تعداد: (100)