فریادشیران: استعفای مددی بررسی می شود

به گزارش مجله کوروش بزرگ، تهران (پانا) - معاون اجرایی باشگاه استقلال می گوید قرار است استعفای مدیرعامل باشگاه استقلال از طریق هیات مدیره و وزارت ورزش و جوانان مورد بررسی قرار بگیرد.

فریادشیران: استعفای مددی بررسی می شود

به گزارش ایسنا، ناصر فریادشیران معاون اجرایی باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران در خصوص استعفای احمد مددی از مدیرعاملی باشگاه استقلال اظهار کرد: آقای مددی روز گذشته جلسه ای با وزیر ورزش داشتند و استعفای خود را به صورت کتبی و در اختیار هیات مدیره و آقای سجادی گذاشتند و قرار است استعفای ایشان مورد بررسی قرار بگیرد.

او ادامه داد: قرار است فردا (دوشنبه) تمرین استقلال برگزار شود. هیچ اختلافی میان مجیدی و باشگاه وجود ندارد و اختلافات در ارتش سایبری که برخی ها آن را راه انداختند وجود دارد.

فریادشیران در خصوص هزینه های اردوی دبی تیم استقلال گفت: این حواشی وجود ندارد. آقای مددی بهترین امکانات را در اختیار تیم قرار دادند. آقای مجیدی و کادر فنی هم پولی برای این اردو نداده بودند.

معاون اجرایی باشگاه استقلال درباره تجمع روز گذشته هواداران استقلال گفت: این تجمع هم از طریق ارتش سایبری اجرا شده بود که درآمدهای خاص دارند. حدود 30 پیج وجود دارد که این حرف ها را می زنند. زمانی که خودم در آکادمی بودم، پیجی تحت نام آکادمی به انتقاد از من می پرداخت و این پیج ها از طریق افرادی شارژ مالی می شوند. برخی از نیروهای سابق باشگاه در این پیج ها دخالت دارند.

او در خصوص حواشی که در خصوص حضور فرشید ناماعیلی و تمدید قرارداد با او به وجود آمده است، اظهار کرد: آقای مددی و کادر مدیریت می خواهد ریشه بازیکن سالاری را قطع کند اما این ارتش سایبری نمی گذارد. همین الان مطالبات آقای نامجو مطلق، خسرو حیدری، مجتبی جباری، مرتضی تبریزی و اصغر حاجیلو پرداخت شد. یکی از اتفاقات خوب باشگاه جذب اسپانسر بود. الان آقای میری 105 میلیارد به باشگاه تزریق کردند. بنده از طرف مدیرعامل از ایشان تشکر می کنم. شرایط فروش آقای قایدی خیلی از مسائل را حل کرده است. بزرگ ترین بدهی ما به آقای استراماچونی است. سعی ما این است که اصل قرارداد را پرداخت کنیم و وکلای ما تلاش می کنند که این کار را انجام دهیم.

فریادشیران در خصوص حواشی که در خصوص کادر مدیریت به وجود آمده است، گفت: شما می بینید افرادی که کنار باشگاه تجمع می کنند، آدم های تکراری هستند. آن حرکتی که آن جوان کنار فرودگاه کرد، توهین به همه پیشکسوت ها بود. من خودم از دیدن آن صحنه و توهین به آقای مظلومی گریه کردم. آن ها به حجازی ها و پورحیدری ها هم رحم نکردند. آن ها به امیر قلعه نویی که خودم با او زاویه دارم، رحم نکردند. امروز آقای نظری مصاحبه کرده است و گفته می خواستیم او را اخراج کنیم. آقای نظری! شما که بچه تهران نبودی و به شورای شهر تهران آمدی، بهتر نیست سکوت کنی؟ آقایان عبدیان و نامداری و توفیقی! سکوت کنید بگذارید باشگاه آرامش داشته باشد. باشگاه دارد کارش را انجام می دهد و ما داریم تلاش می کنیم اما نمی گذارند. این ارتش فحاش مجازی نمی گذارد ما کارمان را انجام دهیم. صحبت های آقای فکری واقعا درست بود. درود به شرف آقای فکری که این صحبت ها را انجام داد.

او در ادامه افزود: کجای دنیا مدیرعامل سابق یک باشگاه به همراه چند پیشکسوت که علیه مدیریت حرف می زنند سر تمرین استقلال می رود. الان 32 نفر علیه من حرف زدند. خود آقای عبدیان که پلاستیک فروش است، با من صحبت کرد و به نام عضو هیات امنای آکادمی باشگاه استقلال آمد. خدا سعادتمند نابودگر را با آن قراردادهای نجومی که درست کرد خیر بدهد. الان همه آن ها درباره باشگاه استوری می گذارند. محمود بابایی چه کاره است که می گوید برای تولید محتوا در فضای مجازی 600 میلیون می دهد؟ پس این ارتش مجازی چیست؟ قراردادهایی که آقای مددی بست، برای اولین بار در ایران رخ داده بود. آقای مددی در دوره هیات مدیره سابق تنها بود اما آقای سلطانی فر حمایت کردند و آقای سجادی هم تصمیم خود را می گیرد و امیدوارم استقلال به دور از ارتش فحاش به آرامش برسد. من از نهادهای نظارتی خواهش می کنم که پیگیری های لازم را در خصوص این پیج ها انجام دهد. ما عبدالمالک ریگی را در هواپیما دستگیر کردیم. آن ها به من ماموریت دهند من همه آن ها را در عرض یک هفته دستگیر می کنم. آن پیج ارتش تاجی چه پیجی است که می خواهد به باشگاه فحش ناموس بدهد؟

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 3 مهر 1400 بروزرسانی: 3 مهر 1400 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1856

به "فریادشیران: استعفای مددی بررسی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریادشیران: استعفای مددی بررسی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید