ناظم الشریعه: قول دادند همه جانبه از تیم ملی فوتسال حمایت می کنند

به گزارش مجله کوروش بزرگ، سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت که رئیس فدراسیون فوتبال قول حمایت کامل از این تیم را داده است.

ناظم الشریعه: قول دادند همه جانبه از تیم ملی فوتسال حمایت می کنند

به گزارش خبرنگاران، محمد ناظم الشریعه در گفت وگو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفت: بعد از برگزاری جلسه با عزیزی خادم و با توجه به دستورات رئیس فدراسیون مبنی بر توجه ویژه به تیم ملی فوتسال، به کادر فنی این تیم اطمینان داد که همه اقدامات در نظر گرفته شده از سوی کمیته فوتسال شامل امکانات لجستیکی، اردویی، شرکت در تورنمنت و بازی های محبت آمیز برای حضور قدرتمند ملی پوشان فوتسال در جام جهانی، طبق زمان بندی اجرا خواهد شد.

وی در ادامه گفت: همچنین این قول را به ما دادند که تیم ملی فوتسال را مورد حمایت همه جانبه قرار خواهند داد و رئیس فدراسیون دیدگاه خوبی نسبت به فوتسال دارد. با توجه به اینکه امسال، سال شلوغ و پُرکاری برای تیم ملی فوتسال است و این تیم در سه تورنمنت بین المللی بزرگ (جام جهانی فوتسال، مقدماتی جام ملت های آسیا و مرحله نهایی جام ملت های آسیا) شرکت خواهد کرد، بر همین اساس برنامه جامع و کاملی برای آماده سازی تیم ملی تا پیش از آغاز رقابت های جام جهانی را به فدراسیون و کمیته فوتسال ارائه شد.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران با اشاره به سرانجام قریب الوقوع لیگ برتر شرح داد: منتظر هستیم بازی های لیگ برتر فوتسال به سرانجام برسد و اردوهای خود را با رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز کنیم. با کمیته فوتسال جلساتی را برگزار و برنامه های خود را به صورت مدون و تقویمی به ریاست فدراسیون ارائه خواهیم کرد. بازی های این فصل به صورت پُرفشار و تحت شرایط کرونا به مدت پنج تا شش ماه برگزار گشت که مهم ترین دستاورد لیگ، کشف استعدادهای جوان برای تیم ملی فوتسال است.

ناظم الشریعه با بیان اینکه کادر فنی تیم ملی مسابقات لیگ برتر را ارزیابی می کند، گفت: مربیان تیم ملی عملکرد بازیکنان را زیر نظر دارند تا به خصوص بازیکنان جوان را که در مسابقات لیگ شرایط بهتری داشتند، به اردو دعوت کنند و در کنار باتجربه ها به تمرین بپردازند. اگر بازیکنان از مرحله نهایی لیگ برتر با سلامتی بیرون بیایند، می توانیم آنها را دو تا سه ماه پیش از آغاز جام جهانی در اختیار داشته باشیم.

وی در سرانجام درخصوص تورنمنت های بین المللی که تیم ملی فوتسال پیش از جام جهانی در آن شرکت می کند، گفت: فدراسیون فوتبال در حال بررسی و رایزنی است تا تیم ملی فوتسال پیش از آغاز جام جهانی، با قدرت و آماده سازی خوب راهی لیتوانی شود. بر همین اساس هفته آینده جلسه ای را با رئیس فدراسیون برگزار و در این باره صحبت خواهیم کرد. سعی می کنیم تا قبل از جام جهانی در دو تورنمنت تایلند و ژاپن شرکت و برنامه های خود را اجرا کنیم. ضمن اینکه عزیزی خادم تأکید زیادی بر لزوم حفظ شخصیت فوتسال و تلاش برای حمایت همه جانبه از این تیم در زمان باقیمانده تا آغاز جام جهانی دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 خرداد 1400 بروزرسانی: 10 خرداد 1400 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1690

به "ناظم الشریعه: قول دادند همه جانبه از تیم ملی فوتسال حمایت می کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناظم الشریعه: قول دادند همه جانبه از تیم ملی فوتسال حمایت می کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید