واکنش رئیس کمیته ملی المپیک به مثبت شدن دوپینگ کاراته کا ایران

به گزارش مجله کوروش بزرگ، به گزارش خبرنگاران، سیدرضا صالحی امیری در حاشیه اختتامیه جشنواره شعر المپیک در باغ کتاب تهران گفت: هدف المپیک تنها رفتن روی سکوی قهرمانی نیست بلکه همبستگی ملت ها و اقوام و جامعه یک رنگ است.مفهوم منشور المپیک همبستگی است.

واکنش رئیس کمیته ملی المپیک به مثبت شدن دوپینگ کاراته کا ایران

رئیس کمیته ملی المپیک در مورد این جشنواره توضیح داد: 120 شاعر آثار خود را ارائه کردند و 5 اثر برگزیده شد. به جای اینکه در فضای بسته و دیوارهای بسته باشیم، فضای فعالیت ها را در متن جامعه آوردیم. این المپیک تنها المپیک قهرمانی و سکه نیست بلکه در بحث های فرهنگی هم کارهای بزرگی اجرا شده است. امیدوارم در انتها مجموعه فعالیت های ما در بحث فرهنگی و قهرمانی کام ملت را شاد کند.

صالحی امیری تاکید نمود: آنچه وظیفه ما، دولت، فدراسیون ها و وزارت ورزش بوده را انجام و همه داشته ها را به میدان آوردیم. برای اولین بار 10 دختر کسب سهمیه کردند و ورزشکاران ما افتخار آفرینی خواهند کرد.

وی در مورد پیگیری مثبت شدن دوپینگ یک کاراته کا ایرانی در آستانه المپیک گفت: هر روز جلسات برگزار می گردد. امروز جلسه داشتیم و فردا هم جلسه داریم. با فدراسیون جهانی مکاتبه کردیم. حق ورزشکار ما این نبود ولی باید جهت حقوقی را دنبال کنیم. آقای سجادی جلسات کارشناسی دارد و امیدوارم بتوانیم تخفیف بگیریم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 تیر 1400 بروزرسانی: 27 تیر 1400 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1765

به "واکنش رئیس کمیته ملی المپیک به مثبت شدن دوپینگ کاراته کا ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش رئیس کمیته ملی المپیک به مثبت شدن دوپینگ کاراته کا ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید