پشتیبانی آنلاین چهار بازی الکترونیک آرتز شامل Red Alert 3 متوقف می شود

به گزارش مجله کوروش بزرگ، شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) تصمیم دارد تا به پشتیبانی آنلاین تعدادی از عناوین خود سرانجام دهد. این موارد شامل عناوین قدیمی هستند. بخش آنلاین این عناوین از 18 آبان (9 نوامبر) در دسترس نخواهد بود. اگر شما از طرفداران این بازی ها هستید، تنها چند ماه دیگر وقت دارید تا دوباره آن ها را ملاقات کنید. عناوینی که دیگر از طریق الکترونیک آرتز پشتیبانی آنلاین نمی شوند موارد زیر هستند:

پشتیبانی آنلاین چهار بازی الکترونیک آرتز شامل Red Alert 3 متوقف می شود
  1. فرمان و تسخیر 3: جنگ های تیبریوم (Command and Conquer 3: Tiberium Wars)
  2. بسته الحاقی بازی قبلی به نام خشم کین (Kanes Wrath)
  3. فرمان و تسخیر: هشدار قرمز 3 (Command and Conquer: Red Alert 3)
  4. مزدوران 2: جهان در آتش (Mercenaries 2: World in Flames)

عناوین مذکور در دوران کنسول ایکس باکس 360 بودند. همگی در سال های 2007 و 2008 میلادی ساخته شده اند. به همین دلیل نسبتاً قدیمی بوده و عدم پشتیبانی آنلاین از آن ها منطقی به نظر می رسد. بیشتر عناوین این لیست هم از طریق اجرای عناوین قدیمی روی کنسول های تازه (Backwards Compatibility) در دسترس هستند.

علت خاتمه پشتیبانی از این عناوین هم عدم استقبال از آن ها است. به طور کلی الکترونیک آرتز زمانی که ببیند از یک بازی پشتیبانی زیادی نمی شود، بخش آنلاین آن را می بندد. این حرکت هم درست است. به علت اینکه فشار کمتری به سرورها وارد شده و از طرفی تمرکز کارکنان هم می تواند روی عناوین دیگر باشد.

بیشتر عناوین این لیست در سبک استراتژی هستند. به طور کلی این سبک طرفداران بسیار زیادی داشته و استقبال زیادی از آن ها می شود. با اینحال تجربه بازی های آنلاین روی کنسول با کنترلر بسیار سخت است. به همین دلیل است که روی این پلتفرم محبوبیت کمتری دارد. حال الکترونیک آرتز با عدم پشتیبانی آنلاین از این عناوین انتهای عمر این بازی ها را اعلام کرده است.

البته طرفداران همچنان به بخش داستانی این عناوین دسترسی دارند. به همین دلیل اگر همچنان به این بازی ها علاقه زیادی دارید می توانید قسمت آفلاین آن ها را همچنان تجربه کنید.

منبع: Gamespot.com

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 27 مرداد 1401 بروزرسانی: 27 مرداد 1401 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 2176

به "پشتیبانی آنلاین چهار بازی الکترونیک آرتز شامل Red Alert 3 متوقف می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشتیبانی آنلاین چهار بازی الکترونیک آرتز شامل Red Alert 3 متوقف می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید