اخبار مجلس

درخواست مشاور تجاری کاخ سفید برای تعرفه های تنبیهی علیه چین

ناوارو در مصاحبه با شبکه خبری CNBC گفت: این لایحه خطاب به چین است. سوال درباره تنبیه و مجازات نیست بلکه درباره این مساله است که چین مسئولیت را قبول کند. آنها خسارات زیادی به دنیا وارد نموده اند که هنوز هم ادامه دارد.

18 تیر 1399

رئیس مجلس یازدهم باید مدام در تعامل با نمایندگان موافق و مخالف باشد

استاد دانشگاه تهران گفت: رئیس مجلس مدام باید در تعامل با نمایندگان مخالف و موافق باشد و نباید هرگز بدون اطلاع وکلای مردم دست به تصویب و امضای طرح یا لایحه ای بزند.

15 تیر 1399

خبرنگاران کشف 2هزار لیتر الکل طبی در اندیمشک

اهواز - خبرنگاران- فرمانده انتظامی اندیمشک با اشاره به شناسایی یک کارگاه فراوری و توزیع الکل طبی غیرمجاز در این شهرستان گفت: 2 هزار لیتر الکل طبی و محلول ضدعفونی از این کارگاه کشف شد.

26 خرداد 1399

وقتی کرونا آموزش عالی را بلاتکلیف کرد ، از تصمیمات ساعتی تا رفتار متناقض در بازگشایی خوابگاه ها!

تقریبا هر روز یک تصمیم جدید شامل حال دانشجویان و مراکز آموزش عالی شده است که متعدد بودن این تصمیمات بیشتر دانشجویان به خصوص دانشجویان خوابگاهی را سر درگم نموده است.

17 خرداد 1399

خبرنگاران بیماران پنهان مبتلا به کرونا در کرمانشاه شناسایی می شوند

کرمانشاه- خبرنگاران- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه بیماران پنهان کرونا را در کرمانشاه شناسایی و برای درمان آنان اقدام می کنیم، گفت: مبتلایان زیرپوشش و پایش کادر درمان استان قرار می گیرند.

9 خرداد 1399

ترامپ پیمان تایوان را امضا کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از چاینا مورنینگ پست، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به رغم هشدارهای پکن، پیمانی را در اتحاد با تایوان امضا کرد که صندلی بین المللی این جزیره را ارتقا می دهد.

27 اردیبهشت 1399

خبرنگاران نمایشگاه های گل و گیاه شهرستان پاکدشت تعطیل شد

تهران- خبرنگاران- بخشدار مرکزی پاکدشت گفت: به منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و حضور مردم در خیابان، نمایشگاه های گل و گیاه در بخش مرکزی این شهرستان تعطیل شد.

23 اردیبهشت 1399

پوتین می تواند باز هم رئیس جمهور روسیه گردد

مجلس نمایندگان مجلس روسیه طرح قانونی اصلاحات در قانون اساسی کشور را در قرائت سوم به تصویب رساند که بر اساس آن پوتین می تواند مجددا نامزد ریاست جمهوری گردد.

10 اردیبهشت 1399

نمایندگان الان مسئولیتی در قبال رای خود ندارند ، شفافیت آرا از لابی گری ها جلوگیری می نماید

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم می گوید در حال حاضر نمایندگان مجلس شورای اسلامی هیچ مسئولیتی در قبال رای خود ندارند این در حالی است که طرح شفافیت آرای نمایندگان از فساد و لابی گری جلوگیری می نماید.

28 فروردین 1399

تعطیلی مدارس 10 استان به دلیل کرونا ، از دو روز تا یک هفته تعطیلی

مدارس استان های گیلان، گلستان، قزوین، مرکزی و ... در ادامه اقدامات پیشگیرانه بهداشتی برای جلوگیری از شیوع کرونا تعطیل شد.

19 فروردین 1399

وادا: روسیه نمی تواند در جام جهانی 2022 شرکت کند، دومای روسیه: فیفا تصمیم گیرنده است نه وادا

مجلس دولتی دومای روسیه به خبر غیررسمی آژانس جهانی ضددوپینگ درباره عدم امکان مشارکت تیم ملی فوتبال این کشور در جام جهانی 2022 واکنش نشان داد.

4 فروردین 1399

صادقیان رئیس اداره اخبار مجلس شد

محمود صادقیان با حکم معاون اجرایی مجلس به سمت ریاست اداره اخبار مجلس شورای اسلامی منصوب شد.

20 اسفند 1398

مشهد پتانسیل بیشتری برای جذب گردشگر دارد، اما...

خبرنگاران/خراسان رضوی عضو هیأت علمی گروه مدیریت جهانگردی دانشگاه بینالود گفت: یک مقایسه علمی بین سرمایه گذاری گردشگری در مشهد و سایر کلانشهرها از جمله اصفهان و تبریز نشان می دهد که مشهد با توجه به این که سالانه میزبان میلیون ها زائر و گردشگر است، نسبت...

12 اسفند 1398

از کتمان حقیقت در ماجرای بوی نامطبوع تهران تا خبرهای خوش برای پرستاران

هزینه های میلیاردی هر روز تعطیلی پایتخت، آخرین شرایط پرداخت بدهی های بیمه سلامت، زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش وپرورش، ماجرای انتقال آب دریای خزر و... عناوین بعضی از مهم ترین اخبار امروز تحریریه اجتماعی خبرنگاران هستند.

30 بهمن 1398

بودجه دانشگاه رامین خوزستان 618893 میلیون ریال است

بودجه 99 دانشگاه رامین خوزستان براساس لایحه بودجه کل کشور تعیین شد و از این لایحه سهم این دانشگاه 618893 میلیون ریال برآورد شده است.

6 بهمن 1398

اساس گسترش مناطق آزاد باید توسعه صادرات باشد، نه تسهیل واردات

27 آبان مجلس طرح افزایش تعداد مناطق آزاد را تصویب کرد؛ طرحی که پیش تر توسط دولت در شهریور ماه سال 97 با تغییرات زیاد به تصویب رسید اما از سوی شورای نگهبان رد شد. لایحه پیشنهادی دولت، ایجاد 8 منطقه آزاد تجاری-صنعتی و 12 منطقه ویژه مالی را پیش بینی نموده بود؛...

4 بهمن 1398

چرا قمیت بنزین پلکانی افزایش نیافت؟ پاسخ واعظی به دانشجویان

رئیس دفتر روحانی در پاسخ به سوال دانشجویان که چرا قیمت بنزین پلکانی افزایش نیافت، توضیحاتی ارائه کرد.

1 بهمن 1398

احتمال لغو سفر آبه شینزو به دهلی نو به دلیل وقوع اعتراضات در هند

روزنامه ژاپنی از احتمال لغو سفر نخست وزیر این کشور به هند به دلیل اعتراضات و ناآرامی ها در این کشور به دنبال تصویب طرحی در زمینه حقوق شهروندی اطلاع داد.

29 دی 1398

حسن رنگرز: مجری تصمیمات اتحادیه جهانی کشتی هستیم

به گزارش خبرنگاران، حسن رنگرز سخنگوی فدراسیون کشتی با توجه به اتفاقات اخیر در خصوص لغو جام جهانی کشتی فرنگی و حواشی آن گفت: به نظر من در خصوص حذف نام مسابقات از تقویم اجرایی 2019 اتحادیه جهانی کشتی سوء تفاهم بوجود آمده و این موضوع به معنای لغو قطعی این رقابتها...

27 دی 1398

تهدید الجزایر به بازنگری در روابط با اروپا

وزارت خارجه الجزایر در واکنش به لایحه مجلس اروپا درخصوص آزادی های سیاسی در این کشور ، تهدید کرد: الجزایر بازنگری دقیق در روابط با سازمان ها و موسسات اروپایی را حق خود می داند.

24 آذر 1398
تعداد: (32)