اخبار مجلس

وزیر صمت از کارخانه آرین پارس موتور بازدید کرد

وزیر صنعت، معدن و تجارت در ساعات پایانی روز آدینه 23 مهرماه از مجتمع صنعتی آرین پارس موتور واقع در شهر خمین بازدید کرد.

22 تیر 1401

صورت جلسه وحدت رویه، به مصوبه سال 96 شورای شهرداران اشاره دارد

خبرگزاری خبرنگاران-مدیرکل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه شهرداری تهران به منظور شفاف سازی درخصوص صورتجلسه وحدت رویه نحوه اقدام منطقه ها 22 گانه که از سوی ریاست محترم شورای اسلامی شهر تهران مورد انتقاد قرار گرفته بود، توضیحاتی را ارائه داد.

10 اردیبهشت 1401

عوارض خروج مسافر در 1401: 400 هزار تومان

تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس درباره عوارض خروج از کشور در سال آینده که در دو روز گذشته در فضای مجازی و افکار عمومی سوالاتی را ایجاد نموده، به نقل از معاون سازمان برنامه، توضیحاتی را ارائه کرد.

21 اسفند 1400

تور چین: لایحه سنای آمریکا برای دفاع در برابر توان فناورانه چین

چاک شومر رهبر دموکرات های سنای آمریکا روز گذشته خاطرنشان کرد به زودی قانونی به تصویب خواهد رسید که توان رقابت آمریکا را در برابر قدرت فناورانه چین تقویت خواهد نمود.

8 دی 1400

حکمرانی مجازی، لایحه کنگره آمریکا برای مدیریت شبکه های اجتماعی، الگوریتم های توصیه محتوا حذف شود

تعدادی از اعضای کنگره آمریکا در پی تصویب قانونی موسوم به قانون شفافیت حباب فیلتر هستند که پلتفرم های شبکه های اجتماعی را ملزم به ارائه خدماتی بدون الگوریتم های توصیه محتوا می کند.

24 آذر 1400

مشخص ظرفیت پذیرش دانشجو منوط به نتایج اعتباربخشی دوره های آموزشی شد

طبق آیین نامه نحوه تشویق دانشگاه های علوم پزشکی بر اساس نتایج اعتبار بخشی آموزشی، معین ظرفیت پذیرش دانشجو برای سال آینده منوط به نتایج اعتباربخشی دوره های آموزشی کنونی دانشگاه ها است.

26 آبان 1400

تور ارزان ایتالیا: به گزارش خبرنگاران به نقل از euronews یک سناتور ایتالیایی که بدون ارائه گواهی سلامت کووید، 19 وارد مجلس این کشور شده بود برای مدت 10 روز از دریافت حقوق خود محروم شد.

لائورا گراناتو، سناتور حزب کوچک روز سه شنبه هنگام شرکت در جلسه مجلس سنا از نشان دادن کارت سلامت دیجیتالی خود امتناع نموده بود. این موضوع به اطلاع رئیس مجلس سنا رسید و او تصمیم گرفت خانم گراناتو را 10 روز جریمه کند.

19 آبان 1400

برنامه مایکروسافت برای بازخرید 60 میلیارد دلاری سهام

مایکروسافت بزرگترین برنامه بازخرید سهام خود به اندازه حداکثر 60 میلیارد دلار را اظهار داشت.

28 شهریور 1400

شرایط اضطراری برق در یک ماه آینده

خبرنگاران - مدیرعامل توانیر گفت: حدود یک ماه آینده شرایط اضطراری است و امید می رود با یاری مردم از این شرایط عبور کنیم.

1 شهریور 1400

اطلاعیه ناجا درباره محدودیت های سفر ؛جریمه یک میلیونی برای ورود به شهرهای قرمز و جریمه 500 هزار تومانی برای ورود به شهرهای نارنجی و زرد

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای خاطرنشان کرد: با ورود به موج پنجم کرونا و شرایط قرمز و نارنجی بسیاری از شهرها و بعلاوه بنابر تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا از مردم عزیز و فهیم ایران اسلامی تقاضا داریم که در ایام پیش رو از هرگونه سفر غیرضروری...

11 مرداد 1400

روحانی چگونه پیامد های 8 سال مدیریتش را به کرونا حواله می دهد؟

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: چگونه است که یک رئیس دولت پس از 8 سال مدیریت، تمام گرانی ها را به مسائل خارجی و حتی کرونا حواله می دهد؟

5 مرداد 1400

رئیس سازمان بورس:بازار سرمایه، کشور را از مصیبت بزرگ تورم نجات داد

خبرنگاران : محمدعلی دهقان دهنوی در گفت وگویی با عنوان توسعه بازار از طریق بازار در کلاب هاوس گفت:بازار سرمایه، کشور را از مصیبت بزرگ تورم نجات داد.

19 اردیبهشت 1400

دکتر نجفی: نباید فقط محقق متهم باشد، باید انگشت اتهام را به سمت سیاست گذاران هم بگیریم

دکتر فرید نجفی با بیان این که در بحث بداخلاقی های پژوهشی، باید به دلایل مختلف این امر پرداخت، مطرح کرد: متاسفانه در کشور بسیاری خاتمه تحقیقات را چاپ مقاله می دانند که البته در این طرز تفکر همواره انگشت اتهام به سمت محقق نشانه رفته است. به نظرم ما در این...

16 اردیبهشت 1400

خبرنگاران فرماندار: ادارات ازنا تعطیل است

خرم آباد - خبرنگاران - فرماندار ازنا گفت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا و شرایط قرمز در ازنا تمامی ادارات و اماکن عمومی این شهرستان تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

16 اردیبهشت 1400

وزارت بهداشت: تزریق واکسن ایرانی کرونا از خرداد شروع می گردد

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: واکسیناسیون عمومی شهروندان با واکسن کرونای فراوری داخل از اواخر بهار سال جاری در کشور شروع می گردد.

4 اردیبهشت 1400

مومنی: معاملات دولتی به تاریک خانه می رود! ، لایحه مشارکت عمومی-خصوصی و توزیع رانت 2000 هزار میلیاردی خبرنگاران

استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی گفت: اینک به بهانه طرح های عمرانی نیمه تمام و با نام لایحه مشارکت عمومی و خصوصی، پرمفسده ترین بخش حکمرانی (یعنی معاملات دولتی) را به اتاق های تاریک تر حکمرانی می برند.

25 فروردین 1400

باید مسائل جاده های روستایی رفع شود، تمامی راه های آبیک به سمت خاکعلی محدوده جاده توسط دامداری ها محدود شده

خبرگزاری خبرنگاران- جلسه شورای ترافیک شهرستان آبیک به ریاست معاون فرمانداری شهرستان آبیک در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

15 فروردین 1400

قالیباف به کردستان می رود

تهران (پانا) - رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان اطلاع داد رئیس مجلس فردا 19 اسفند به استان کردستان سفر خواهد نمود.

8 فروردین 1400

خبرنگاران محدودیت تردد شبانه در هفت شهر کردستان تداوم دارد

سنندج - خبرنگاران - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: محدودیت تردد شبانه در هفت شهر این استان شامل سنندج، سقز، کامیاران، بیجار، بانه، قروه و مریوان تا اطلاع ثانوی تداوم دارد.

14 بهمن 1399

فهرست مشاغل غیردولتی مشمول تمدید مهلت قبض گاز ابلاغ شد

معاون مالی رئیس جمهوری در نامه ای به وزرای کابینه دولت دوازدهم اعلام نمود: بر اساس بند 14 مصوبه جلسه چهل و پنجم ستاد ملی مدیریت کرونا، در زمینه تمدید مهلت پرداخت قبوض گاز مصرفی برای کسب وکارهای آسیب دیده و بر اساس بند ششم مصوبه جلسه چهل و هشتم این ستاد...

4 بهمن 1399
تعداد: (70)