اخبار سیاسی

شروع طرح مالیات گیری از خانه های خالی در تابستان سال جاری؛ فرمول دریافت مالیات از خانه های خالی

خبرنگاران: همزمان با اوج گیری قیمت ها در بازار مسکن، بنا به اعلام وزیر راه و شهرسازی، مالیات گیری از خانه های خالی در تابستان سال جاری شروع خواهد شد.

18 مرداد 1399

رؤسای جمهور فرانسه و چین رایزنی کردند

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری رویترز، امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه به در تماسی تلفنی با شی جین پینگ رئیس جمهور چین اعلام نمود که پاریس وقایع اخیر هنگ کنگ را دنبال نموده و همچنان از اصل یک کشور، دو نظام حمایت می نماید.

15 مرداد 1399

نخستین دعوت خارجی قالیباف به عنوان رئیس مجلس

رییس مجلس ملی پاکستان در پیامی انتخاب محمدباقر قالیباف را به ریاست مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت و از وی برای سفر به این کشور در راس هیات پارلمانی دعوت کرد.

13 مرداد 1399

تاثیرات حضور نمایندگان ورزشی در مجلس، وزیر دستِ پیش را گرفت!

خبرنگاران - گروه ورزش: انتخابات روز یکشنبه فدراسیون تنیس و نتیجه به دست آمده در آن مُهر تأییدی بود بر دورنمایی که وزارت ورزش از ماه ها پیش برای تعامل حداکثری با مجلس یازدهم ترسیم کرد تا یک سال باقی مانده تا پایان عمر دولت فعلی را هم به خیر و سلامت و بدون...

11 مرداد 1399

نماینده عراقی: بغداد علیه عربستان در شورای امنیت شکایت کند

نماینده ائتلاف الفتح در مجلس عراق خواهان شکایت دولت مصطفی الکاظمی علیه عربستان سعودی به دلیل نقش آن در ویرانی عراق در دوران اشغالگری داعش شد.

5 مرداد 1399

شیوع کرونا و بر ملا شدن دروغی به نام برابری در آمریکا

ویروس مرزی میان ثروت و فقر نمی شناسد اما دولت آمریکا در توزیع منابع بین مردم تبعیض قائل می شود و دست از کمک به ضعیف ترین گروه های جامعه از جمله سالخوردگان و فقرا برداشته است.

5 مرداد 1399

اخبار کرونایی دنیا؛ شمار مبتلایان به 5ونیم میلیون میلیون نزدیک شد

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در دنیا به مرز 5میلیون و 500هزار نزدیک شده و تعداد جان باختگان نیز از 345هزار عبور نموده است.

4 مرداد 1399

معنای دزدی دریایی آمریکا در دریای کارائیب

خبرنگاران- ایران ضمن تایید ارسال کشتی های حامل سوخت به ونزوئلا، به آمریکا درباره ایجاد مزاحمت برای این کشتی ها هشدار داده است. ماجرای این کشتی ها میتواند سابقه مهمی در زمینه تجارت خارجی ایران در زمان تحریم ها باشد.

4 مرداد 1399

اینترنت برای 1439 سامانه دانشگاهی رایگان شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت ارتباطات، ستار هاشمی با اشاره به تمدید یک ماهه ترافیک مصرفی اینترنت دانشجویان و اساتید مراکز علمی مورد تایید وزارت علوم در پی فراگیری ویروس کرونا در ایران و مجازی شدن فرآیندهای آموزشی، گفت: وزارت ارتباطات و فناوری...

3 مرداد 1399

20 اثر تاریخی استان مرکزی در انتظار ثبت ملی

معاون میراث فرهنگی استان مرکزی گفت: 20 اثر تاریخی استان مرکزی در انتظار ثبت ملی هستند.

2 مرداد 1399

شایعه محرومیت سنگین نقل وانتقالاتی اطراف باشگاه تراکتور، فرصت 45 روزه ای که تمام شد و پرونده ای که به CAS رفت!

فرصت 45 روزه باشگاه تراکتور برای ارسال پرونده شکایت کنستانت به دادگاه CAS در حالی تمام شده که لایحه دفاعی این باشگاه پیش از اتمام فرصت به دادگاه CAS فرستاده شده است.

2 مرداد 1399

سند افشاشده پنتاگون درباره کرونا

سند افشاشده با آنچه که مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا پیشتر درباره کروناویروس گفته بود، متفاوت است؛ اسپر گفته بود: پیروزی مهم است و ما در سرانجام سال جاری میلادی (2020) واکسنی خواهیم داشت و آن را برای درمان آمریکایی ها به کار می گیریم.

2 مرداد 1399

برج آزادی 50 ساله می شود

رییس مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی به مناسبت روز جهانی موزه و میراث فرهنگی برنامه های پنجاهمین سال فعالیت برج را گفت.

2 مرداد 1399

خبرنگاران احتمال شروع سفرهای گردشگری پس از ماه رمضان

تهران - خبرنگاران- رییس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور از احتمال سفرهای استانی گردشگری پس از باز شدن تدریجی مراکز زیارتی و اماکن متبرکه اطلاع داد و گفت: دستگاه ها مربوطه آمادگی لازم را در این زمینه داشته باشند.

20 تیر 1399

موانع ثبت جهانی ماسوله برطرف می شوند

احمد نجیبی، مدیر پایگاه میراث فرهنگی ماسوله با اشاره به کوشش های مدیرکل میراث فرهنگی و همراهی استاندار گیلان برای ایجاد کمیته ثبت جهانی ماسوله در استان، بیان می نماید: در واقع همه ادارات و دستگاه ها برای به پایان رسیدن این اتفاق، به نوعی دخیل هستند....

19 تیر 1399

مهلت ثبت نام قطعی مسکن ملی ساعت 24 امشب تمام می گردد ، ثبت نام نهایی 103 هزار متقاضی

متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن که در اسفندماه 98 بصورت پیامکی ثبت نام نموده اند تا ساعت 24 امشب فرصت دارند ثبت نام خود را قطعی نمایند.

19 تیر 1399

درخواست مشاور تجاری کاخ سفید برای تعرفه های تنبیهی علیه چین

ناوارو در مصاحبه با شبکه خبری CNBC گفت: این لایحه خطاب به چین است. سوال درباره تنبیه و مجازات نیست بلکه درباره این مساله است که چین مسئولیت را قبول کند. آنها خسارات زیادی به دنیا وارد نموده اند که هنوز هم ادامه دارد.

18 تیر 1399

دستور روحانی درباره موضوع افزایش قیمت خودرو

حسن روحانی روز جمعه درگفتگو با رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: باید همه بخش ها و دستگاه های مسئول تلاش کنند تا با کنترل قیمت کالا های مورد نیاز مردم، آنان در مضیقه قرار نگرفته و دچار مشکل نشوند.

15 تیر 1399

رئیس مجلس یازدهم باید مدام در تعامل با نمایندگان موافق و مخالف باشد

استاد دانشگاه تهران گفت: رئیس مجلس مدام باید در تعامل با نمایندگان مخالف و موافق باشد و نباید هرگز بدون اطلاع وکلای مردم دست به تصویب و امضای طرح یا لایحه ای بزند.

15 تیر 1399

روسیه: ثابت شد ادعای مرگ مذاکرات اشتباه است

فارس نوشت:نمایندگی روسیه در سازمان ملل با غلط خواندن ادعاها درباره مرگ فرایند مذاکرات صلح سوریه در آستانه، گفت یک هفته پیش بود که وزرای خارجه کشورهای ضامن، در ویدئوکنفرانس شرکت کردند.

10 تیر 1399
تعداد: (245)