خبرنگاران خدمات برخط دولت الکترونیک در قم 3 برابر شد

به گزارش مجله کوروش بزرگ، قم - خبرنگاران - استاندار قم از سه برابر شدن خدمات بر خط در چارچوب دولت الکترونیک در استان طی چند ماه اخیر خبر داد.

خبرنگاران خدمات برخط دولت الکترونیک در قم 3 برابر شد

به گزارش خبرنگاران، استاندار قم روز چهارشنبه در جلسه راهبردی توسعه مدیریت استان قم که با حضور فاطمه پهلوانی رئیس سازمان ملی بهره وری در سالن کرامت استانداری قم برگزار گشت، تحقق دولت الکترونیک را از مهمترین راهکارها در راستای افزایش بهره وری در دستگاه های دولتی دانست و گفت: ظرفیت دولت الکترونیک و ارائه خدمات برخط در استان قم طی چند ماه اخیر سه برابر افزایش داشته اشت.

بهرام سرمست ادامه داد: به منظور تحقق دلوت الکترونیک، افزایش بهره وری، کاهش هزینه ها و همچنین تکریم ارباب رجوع الکترونیکی سازی فرایندها و میز خدمت در ادارات استان عملیات شد.

وی با اشاره به ضرورت اجماع نظر در رابطه با بحث بهره وری اظهار کرد: همزمان با مباحث نظری نیازمند ارزیابی و تجدید نظر در سیاست ها و خط مشی های سازمان ملی بهره وری هستیم.

استاندار قم گفت: نقد و بررسی کارنامه و برنامه های سازمان ملی بهره وری امری ضروری در جهت سیاست گذاری های آینده در راستای همراه کردن دستگاه های دولتی است.

سرمست در ادامه با اشاره به تشکیل کمیته بهره وری در سطح استان ها خاطرنشان کرد: این کمیته بایستی برنامه های جهش تولید را مورد سنجش و ارزیابی قرار دهد.

وی با بیان اینکه بهره وری در سازمان های دولتی از اهمیت ویژه برخوردار است ادامه داد: در استان قم به دنبال پیاده سازی بهره وری در ابعاد مختلف هستیم که در این راستا برنامه های 28 گانه ای را برای بهره وری اقتصادی و رشد تولید تدوین کرده ایم.

استاندار قم با اشاره به تشکیل کمیته بهره وری انرژی در معاونت عمرانی قم، گفت: در حوزه معاونت توسعه مدیریت استانداری که از مهمترین محورهای بهره وری است، نیز حفظ و ارتقاء نیروی انسانی در دستور کار مدیریت استان قم می باشد.

سرمست با تاکید بر بهره دریافت از متخصصین و افراد صاحب نظر در حوزه های مختلف در راستای تحقق بهره وری در دولت و بخش خصوصی شرح داد: گزارش برنامه های نظارتی کمیته بهره وری در استان قم در حوزه های مختلف اقتصادی، عمرانی و منابع انسانی باید تدوین شود./

منبع: ایرنا
انتشار: 5 اسفند 1399 بروزرسانی: 5 اسفند 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1506

به "خبرنگاران خدمات برخط دولت الکترونیک در قم 3 برابر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران خدمات برخط دولت الکترونیک در قم 3 برابر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید