روحانی چگونه پیامد های 8 سال مدیریتش را به کرونا حواله می دهد؟

به گزارش مجله کوروش بزرگ، رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: چگونه است که یک رئیس دولت پس از 8 سال مدیریت، تمام گرانی ها را به مسائل خارجی و حتی کرونا حواله می دهد؟

روحانی چگونه پیامد های 8 سال مدیریتش را به کرونا حواله می دهد؟

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی درباره سخنان اخیر رئیس جمهور مبنی بر اینکه اگر کرونا و جنگ مالی نبود اکنون دلار 5 هزار تومان بود، گفت: آقای روحانی به گونه ای سخن می گوید که گویی به تازگی مدیریت این کشور را به دست گرفته و 8 سال زمام کشور به دست او نبوده است.

وی اضافه کرد: به نظر می رسد روحانی در پی ماله کشی و پوشاندن خطا های خود است وگرنه این سخنان هیچ توجیهی ندارد.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی بعلاوه اعلام نمود: چگونه است که یک رئیس دولت پس از 8 سال مدیریت کشور و در روز های پایانی مدیریت خود تمام مسائل کشور و گرانی های اخیر را به مسائل خارجی و حتی کرونا حواله می دهد؟ این سخنان عجیب و خنده دار است.

رضایی اعلام نمود: چرا آقای روحانی فهم مردم را دست کم گرفته است؟ ملت شریف ایران بسیار فهمیده و باشعور هستند و قطعاً متوجه اصل موضوع می شوند. کرونا در اواخر سال 98 بروز و ظهور کرد؛ چگونه است که 8 سال بی مدیریتی کشور و سوء تدبیر را به موضوع کرونا ربط می دهند؟

وی تاکید نمود: بیشتر مسائل کشور حاصل بی تدبیری و ناکارآمدی دولت شماست آقای روحانی! پس بهتر است حقیقت را بازگو کنید و در پی بهانه تراشی و پوشاندن سوء تدبیر های خود در خارج ازکشور نباشید.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان نمود: آقای روحانی 8 سال کشور را به خرابه ای تبدیل نموده است و حالا می خواهد بگوید همه این ها به خاطر ترامپ و کرونا است؛ چگونه توقع دارد که مردم این حرف ها را باور نمایند؟ در حالیکه مردم از نزدیک این سوء تدبیر ها و بی مدیریتی ها را دیده اند.

این نماینده مجلس یازدهم شورای اسلامی بعلاوه یادآور شد: سخنان اخیر روحانی باعث گلایه های شدید مردم و نارضایتی شده است، روحانی به جای عذرخواهی و اعتراف به سوء مدیریت خود باعث عصبانی تر شدن مردم شده است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس در بخش پایانی سخنانش توضیح داد: مجلس شورای اسلامی هم با استفاده از ابزار های نظارتی خود اجازه نخواهد داد که دولتمردانی که همیشه از رانت های مختلف استفاده نموده و مقابل آن سفره های مردم را کوچک تر نموده اند پس از اتمام مدیریت شان با خیال راحت زندگی نمایند، بلکه قطعاً از بُعد نظارتی خود، خواهان پاسخگویی دولت و رئیس جمهور دولت یازدهم و دوازدهم به خاطر این حجم از ناکارآمدی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 مرداد 1400 بروزرسانی: 5 مرداد 1400 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1784

به "روحانی چگونه پیامد های 8 سال مدیریتش را به کرونا حواله می دهد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روحانی چگونه پیامد های 8 سال مدیریتش را به کرونا حواله می دهد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید