شایعه محرومیت سنگین نقل وانتقالاتی اطراف باشگاه تراکتور، فرصت 45 روزه ای که تمام شد و پرونده ای که به CAS رفت!

به گزارش مجله کوروش بزرگ، فرصت 45 روزه باشگاه تراکتور برای ارسال پرونده شکایت کنستانت به دادگاه CAS در حالی تمام شده که لایحه دفاعی این باشگاه پیش از اتمام فرصت به دادگاه CAS فرستاده شده است.

شایعه محرومیت سنگین نقل وانتقالاتی اطراف باشگاه تراکتور، فرصت 45 روزه ای که تمام شد و پرونده ای که به CAS رفت!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، کوین کنستانت، هافبک گینه ای سابق باشگاه میلان ایتالیا، در نیم فصل سال گذشته با عقد قراردادی به طور رسمی به باشگاه تراکتور تبریز پیوست، اما تنها پس از چند روز و بدون انجام حتی یک بازی، قرارداد این بازیکن به دلیل مسائل قلبی فسخ شد.

پس از این اتفاق کنستانت که پیش از انجام تست های پزشکی در اتفاقی عجیب قرارداد رسمی با باشگاه تراکتور امضا نموده بود، از این باشگاه به فیفا شکایت کرد و در بهمن ماه سال گذشته حکم سنگین 820 هزار دلاری علیه باشگاه تراکتور گرفت.

بر همین اساس مدیران باشگاه تبریزی در مواجهه با این رأی، درخواست گراند رأی (اصل حکم) را از فیفا کردند که در اوایل فروردین ماه امسال اصل رأی کنستانت نیز به باشگاه تراکتور ابلاغ و تنها 45 روز به این باشگاه برای پرداخت بدهی این بازیکن گینه ای فرصت داده شد.

حالا با سرانجام فرصت 45 روزه باشگاه تراکتور در تاریخ 24 اردیبهشت ماه، امروز شایعاتی پیرامون بسته شدن سه پنجره نقل وانتقالاتی باشگاه تراکتور به دلیل شکایت کنستانت مطرح شد که این شایعه از سوی یکی از مدیران باشگاه تراکتور در گفت و گو با خبرنگاران رد و اعلام شد پرونده این بازیکن در زمان قانونی به دادگاه عالی ورزش CAS ارجاع داده شده است.

تراکتوری ها در این پرونده از یک وکیل پرتغالی استفاده می نمایند و قرار است این بار این وکیل پرونده کنستانت را در دادگاه CAS دنبال کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1070

به "شایعه محرومیت سنگین نقل وانتقالاتی اطراف باشگاه تراکتور، فرصت 45 روزه ای که تمام شد و پرونده ای که به CAS رفت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایعه محرومیت سنگین نقل وانتقالاتی اطراف باشگاه تراکتور، فرصت 45 روزه ای که تمام شد و پرونده ای که به CAS رفت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید