ماجرای آتش زدن مدرسه توسط دانش آموزان، راه اندازی کانال مشاور در مدارس

به گزارش مجله کوروش بزرگ، مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی از تشکیل کانال صدای مشاور برای تعامل مشاوران و دانش آموزان اطلاع داد.

ماجرای آتش زدن مدرسه توسط دانش آموزان، راه اندازی کانال مشاور در مدارس

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در کانادا در مقطع دبیرستان هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار در برنامه تلویزیونی پرسشگر درباره ماجرای آتش زدن مدرسه ای در استان البرز از طریق چند دانش آموز بیان نمود: این موضوع را در حد رسانه ها شنیدم و گزارش رسمی ندارم، اما آنطور که اظهار شده بود دانش آموزی تمکن اقتصادی نداشته و برای ثبت نام به مدرسه ای مراجعه و مدرسه از نام نویسی امتناع نموده است بعد از این ماجرا دانش آموز به اتفاق تعدادی از دوستانش مدرسه را آتش زدند که اداره کل استان مسئولیت پیگیری این موضوع را تا اتمام پرونده بر عهده دارد.

او درباره برنامه های آموزش و پرورش در ایام شیوع کرونا برای دانش آموزان با موضوع مقابله با آسیب های اجتماعی گفت: آموزش و پرورش همزمان با شیوع کرونا برنامه ریزی هایی در بخش های مختلف داشت و ما هم به عنوان بخشی از این مجموعه که فعالیت های تربیتی بر عهده ماست کوشش کردیم تا برخی از فعالیت ها در حوزه خودمان را تداوم ببخشیم.

ادامه داد: برنامه های متعددی از جمله راه اندازی صدای مشاور را در سطح مدارس کشور در نظر گرفتیم تا دانش آموزان خدمات مشاوره ای را دریافت نمایند.

شکوهی اظهار کرد: از ابتدای سال تحصیلی جدید در نظر داریم تا با راه اندازی کانال مشاور در مدارس امکانی فراهم کنیم که مشاوران با دانش آموزان خود به طور گروهی و فردی تعامل داشته باشند و در شرایط فعلی هر مشاور در مدرسه کانال یا گروه خاص خود را داراست.

او درباره استفاده از ظرفیت مدرسه تلویزیونی بیان نمود: با رایزنی های اجرا شده فرصتی فراهم شد تا دوره های آموزشی همزمان با سال تحصیلی داشته باشیم.

گفت: همچنین در نظر داریم تا 106 ساعت دوره ضمن خدمت برای تمام همکاران خود در بخش های مختلف اعم از بخش اداری، آموزشی و خدماتی از یکشنبه 25 مرداد طی 8 دوره مجزا برگزار کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1216

به "ماجرای آتش زدن مدرسه توسط دانش آموزان، راه اندازی کانال مشاور در مدارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای آتش زدن مدرسه توسط دانش آموزان، راه اندازی کانال مشاور در مدارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید