ماجرای تماس پرسپولیس با کالدرون چه بود؟

به گزارش مجله کوروش بزرگ، امیرعلی حسینی درباره آخرین شرایط پرونده کالدرون و این که آیا باشگاه پرسپولیس با این مربی آرژانتینی و وکیلش برای پرداخت مطالباتش تماس گرفته است؟ اظهار کرد: بعد از این که رای کمیته شرایط فیفا قطعی شد و قرار بر این بود که ما پول را بپردازیم با آقای کالدرون تماس گرفتیم و از او خواهش کردیم با توجه به سابقه درخشانی که در ایران دارند و این که طرفداران او را دوست دارند، مهلتی به ما بدهند تا بتوانیم پول را بپردازیم. تاریخ مکاتبه ما مربوط به 5 سپتامبر (14 شهریور) بوده است، فردای آن روز خانم ملانی شایر که وکیل آقای کالدرون هستند در نامه ای به فیفا صریح اعلام می نمایند که آقای خوآکین و آقای کالدرون نه فرصتی می دهند و نه حاضر هستند در هیچ گونه مذاکره ای شرکت نمایند. یعنی با ما مذاکره نمی نمایند. در تاریخ 6 سپتامبر (15 شهریور) فیفا این موضوع را تایید کرد و به ما اعلام نمود که وکیل مربیان آرژانتینی گفته است هیچ گونه مذاکره ای انجام نمی دهد و پرونده در فیفا باز خواهد بود.

ماجرای تماس پرسپولیس با کالدرون چه بود؟

او اضافه کرد: در ادامه شخصا با آقای کالدرون تماس گرفتم و گفتم پول تان آماده است و شماره حسابی اعلام کنید تا برای تان واریز کنیم. در مکالمات خودم گفتم که اگر حساب مربوط به بانکی در ترکیه باشد سریعا می توانیم پول را واریز کنیم. من مرتب با آقای کالدرون در تماس هستم و گاهی احوال یکدیگر را می پرسیم و حتی اعیاد را به یکدیگر تبریک می گوییم. با این حال آقای کالدرون پیغام من را خواندند اما جواب ندادند. در ادامه آقای کاظمی، مدیر برنامه کالدرون به من گفت که بهتر است با پسرش صحبت کنید. چون او زبان انگلیسی را بهتر بلد است. به همین دلیل با پسر کالدرون تماس گرفتم و مفصل صحبت کردیم و در نهایت به من گفت من نمی دانم چه اتفاقی رخ می دهد اما با پدرم صحبت خواهم کرد. در ادامه او هم دیگر جوابی به من نداد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه پرسپولیس با خانم ملانین شایر، وکیل گابریل کالدرون تماس گرفته است یا خیر؟ گفت: چون این خانم یک وکیل حقوقی است ارتباط ما با او به صورت نامه رسمی از سوی باشگاه بود اما وقتی در نامه رسمی به فیفا خاطرنشان کرد که در هیچ گونه مذاکره ای شرکت نمی کند، تماس برقرار نشد. تماس من با آقای کالدرون بی پاسخ ماند و همین طور پسرش هم دیگر جوابی نداد. در ادامه با آقای جنانی به عنوان مترجم این مربیان صحبت کردم، من کوشش کردم به صورت تلفنی با خانم شایر صحبت کنم که ایشان جواب تلفن من را ندادند. چون شاید تماس از ایران بود جواب ندادن اما به هر حال خانم شایر در مکاتبه رسمی به فیفا اعلام نموده که با پرسپولیس هیچ گونه مذاکره ای نخواهد داشت. کالدرون و موکلش بلافاصله بعد از قطعی شدن رای طی نامه ای به فیفا شماره حساب خود را خاطرنشان کردند.

منبع: فرارو
انتشار: 8 بهمن 1400 بروزرسانی: 8 بهمن 1400 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1994

به "ماجرای تماس پرسپولیس با کالدرون چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای تماس پرسپولیس با کالدرون چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید