نام دو عروس در کارت عروسی، شهر را به آشوب کشید!

به گزارش مجله کوروش بزرگ، میهمانان کارت عروسی را دریافت کردند، اما یک مورد با همه کارت هایی که تا قبل از آن دیده بودند فرق می کرد، عکس و نام 1 داماد و دو عروس داخل کارت دعوت چاپ شده بود.

نام دو عروس در کارت عروسی، شهر را به آشوب کشید!

به گزارش منیبان، زوج هایی که عاشقانه برای انتخاب کارت عروسی متن و ایده های نو سرچ می نمایند کنار نام همسر آینده شان تنها نام خودشان را می بیند نه همراهی با نام دیگری را چرا که برای هر عروس خانمی سخت که نه غیرقابل تحمل است، ولی ماجرا برای 2 عروس خانم جوان اندونزیایی فرق می کرد برای همین کارت عروسی با نام 1 داماد و دو عروس چاپ و به دست میهمانان رسید.

چند همسری در کشور اندونزی قانونی است و هیچ منعی ندارد، اما نه به این شرایط و شرایط که یک مرد در یک شب با 2 همسر خود مرنام ازدواج برگزار کند، از قرار معلوم زوج جوان تصمیم به خاص بودن به هر قیمتی گرفته اند برای همین سر چاپ کارت عروسی 1 داماد با 2 عروس به تفاهم رسیده اند.

تا اینکه بعضی از کاربران مدعی شدند این کارت ساختگی است و برای جلب توجه منتشر شده است چرا که ممکن نیست هیچ دختری رضایت به چنین کاری داشته باشد، اما بر اساس گزارش وب سایت Detik فردی که مسئول برگزاری مرنام ازدواج این زوج است اعلام نموده که همه چیز واقعی است و دامادی که تنها نام سیندرا از او منتشر شده است میخواهد با 2 دختر جوان در روز های 5 و 8 ماه نوامبر ازدواج کند برای همین تصمیم گرفت تا چنین کارت عروسی برای دعوت میهمانان انتخاب کند.

ایندها یکی از عروس های نامبرده در کارت عروسی با داماد در یک روستا زندگی می نمایند، اما عروس دیگر از روستای مجاور انتخاب شده است. خانواده هر دو عروس از این مرنام خاص آگاه هستند و هیچ مسئله ای با شرایط ندارند.

منبع: فرارو
انتشار: 19 فروردین 1402 بروزرسانی: 19 فروردین 1402 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 2283

به "نام دو عروس در کارت عروسی، شهر را به آشوب کشید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نام دو عروس در کارت عروسی، شهر را به آشوب کشید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید