خبر خوب وزیر اقتصاد درباره شرایط بورس

به گزارش مجله کوروش بزرگ، خبرنگاران : وزیر اقتصاد گفت: تحلیلگران شرایط بازار سرمایه را به طور دقیق رصد می نمایند و از این رو معتقدند که شرایط در این بازار مثبت خواهد بود.

خبر خوب وزیر اقتصاد درباره شرایط بورس

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، فرهاد دژپسند در حاشیه جلسه گفت وگوی دولت و بخش خصوصی اظهار کرد: تحلیلگران شرایط بازار سرمایه را به طور دقیق رصد می نمایند و از این رو معتقدند که شرایط در این بازار مثبت خواهد بود.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی برای عرضه سهام دارا سوم ادامه دارد، اعلام کرد: هنوز زمان دقیق عرضه این سهام تعیین نشده اما ما به زودی تاریخ آن را اعلام خواهیم کرد. البته زمان قطعی از سوی کمیته تخصصی نهایی خواهد شد.

به گفته وزیر اقتصاد این کمیته آنالیز های خود را در این زمینه ادامه می دهد و به محض نهایی شدن، زمان نهایی آن اعلام خواهد شد.

دژپسند همچنین درباره آخرین شرایط مقابله با کارت های بازرگانی یکبار مصرف اظهار کرد: ما در این زمینه با همکاری وزارت سمت و اتاق بازرگانی پیگیری های لازم را انجام می دهیم و تلقی نهایی این است که باید این کارت ها جمع آوری گردد.

وی همچنین درباره علت تاخیر ارائه اطلاعات صادراتی از سوی گمرک نیز گفت: خوشبختانه گمرک در دو سال گذشته اطلاعات را به شکل دقیق ارائه نموده و آنالیز های وزارت ارتباطات نیز این موضوع را نشان می دهد. البته در این جهت اشکالات جزئی ای نیز وجود دارد که رفع کردن آنها در دست پیگیری است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 3 آذر 1399 بروزرسانی: 3 آذر 1399 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1326

به "خبر خوب وزیر اقتصاد درباره شرایط بورس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر خوب وزیر اقتصاد درباره شرایط بورس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید