سقوط بیت کوین دلار را پایین می آورد؟

به گزارش مجله کوروش بزرگ، در حالی که سرمایه گذاران منتظر نشست هفته آینده فدرال رزرو برای شفافیت بیشتر در خصوص منظره افزایش نرخ هستند، دلار در روز آدینه همراه با بازدهی خزانه داری ایالات متحده کاهش یافت.

سقوط بیت کوین دلار را پایین می آورد؟

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، دلار با بازده خزانه داری ایالات متحده کاهش می یابد، اما همچنان به مدت یک هفته افزایشی است و بیت کوین سقوط می نماید.

پیش بینی های اخیر مبنی بر اینکه فدرال رزرو با سرعتی سریع تر از پیش بینی های گذشته سیاست های پولی را تشدید کند، باعث افزایش بازدهی و دلار در اوایل این هفته شد. در این هفته شاخص دلار آمریکا بیشترین درصد افزایش هفتگی از اواسط دسامبر را داشت.

بازدهی خزانه داری ایالات متحده کاهش یافت، زیرا افت بازار سهام نشان دهنده ریسک پذیری ضعیف بود. بازار ها در امسال چهار افزایش نرخ را تجربه می نمایند که از ماه مارس آغاز می گردد و انتظار می رود که فدرال رزرو در چند ماه آینده ترازنامه 8 تریلیون دلاری خود را کاهش دهد و نشست هفته آینده فدرال رزرو می تواند قانونی شدن آن را روشن کند.

بیت کوین در ارز های دیجیتال نیز به پایین ترین سطح خود از ماه آگوست رسیده است؛ آخرین بار 6 درصد کاهش در حالی که اتریوم بیش از 8 درصد کاهش داشت.

دلار آخرین بار در برابر ین 0.4 درصد کاهش یافت و یورو آخرین بار با 0.3 درصد افزایش در برابر دلار به 1.1341 دلار رسید.

خرده فروشی در بریتانیا به داده های مالی ضعیف تر اخیر افزوده است و پوند در برابر دلار با 0.3 درصد کاهش به 1.3553 دلار رسید.

منبع: فرارو
انتشار: 3 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1401 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 2074

به "سقوط بیت کوین دلار را پایین می آورد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقوط بیت کوین دلار را پایین می آورد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید