پرداخت 44 هزار میلیارد ریال معوقات کادر بهداشت و درمان

به گزارش مجله کوروش بزرگ، مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها، از پرداخت 44 هزار و سیصد میلیارد ریال معوقات کادر بهداشت و درمان اطلاع داد.

پرداخت 44 هزار میلیارد ریال معوقات کادر بهداشت و درمان

به گزارش گروه مالی خبرنگاران به نقل از اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور، امید حاجتی مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور، از پرداخت 44 هزار و سیصد میلیارد ریال معوقات کادر بهداشت و درمان اطلاع داد.

وی به ایثار و مجاهدت کادر درمان و مقابله با ویروس کرونا اشاره نمود و گفت: در دو سال اخیر کادر بهداشت و درمان برای حفظ و سلامت مردم از خود جانفشانی و ایثار کردند و در این راستا شهدای زیادی در تقدیم جامعه کردند.

حاجتی به مبلغ پیش بینی شده در قانون بودجه برای وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی اشاره نمود وعنوان داشت: در قانون بودجه امسال مبلغ 52 هزار میلیارد ریال در جدول مصارف هدفمندی تبصره (14) برای معوقات کادر بهداشت و درمان پیش بینی شده است.

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور ادامه داد: در سه ماهه اول 29 هزار و سیصد میلیارد ریال به وزارت بهداشت و درمان پرداخت شد و با واریز 15 هزار میلیارد ریال جمعا تا شهریور ماه 44 هزار و سیصد میلیارد ریال برای معوقات کادر بهداشت و درمان به حساب وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی واریز شد.

وی ضمن تشکر از زحمات کادر محترم درمان و بهداشت گفت: در راستای ردیف 12 جدول تبصره 14 قانون بودجه 1400 حمایت های لازم از کادر بهداشت و درمان صورت خواهد گرفت تا مردم بتوانند از خدمات کادر درمان و بهداشت بیش از گذشته بهره مند شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 مهر 1400 بروزرسانی: 4 مهر 1400 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 1858

به "پرداخت 44 هزار میلیارد ریال معوقات کادر بهداشت و درمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت 44 هزار میلیارد ریال معوقات کادر بهداشت و درمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید