پیغام تقدیر و تشکر وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از نمایندگان خانه ملت

به گزارش مجله کوروش بزرگ، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در پیامی از حسن اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر کرد.

پیغام تقدیر و تشکر وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از نمایندگان خانه ملت

به گزارش خبرنگاران در پیغام دکتر علی اصغر مونسان آمده است:

مجلس شورای اسلامی به عنوان یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب، نماد قانون گرایی و تجلی حاکمیت اراده ملت مسلمان ایران است؛ نهادی برآمده از آرای آحاد مردم در گوشه گوشه این مرز و بوم که به فرموده بنیانگذار کبیر نظام جمهوری اسلامی در راس همه امور است و به حق نیز در چهار دهه از عمر پربار خود به کلام گهربار امام راحل لبیک گفته است. دولت تدبیر و امید با درک اهمیت بی بدیل نهاد قانونگذار نظام اسلامی در برطرف مسائل و تسهیل اداره امور کشور و حسب منش قانونمدارانه خود همیشه سعی در تعاملی سازنده در راستا منافع ملی با خانه ملت داشته و حسن نیت خود را در پایبندی به قوانین نشان داده است.

بی تردید تصمیم نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی برای تبدیل سازمان میراث فرهنگی به وزارتخانه نیز گامی برای برطرف چالش ها و محدودیت ها و بهبود امور در سه حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بوده و ازاینرو مراتب همسویی و همکاری دولت با این حرکت تحول آفرین مجلس اعلام و عملی شده است. جا دارد مراتب تقدیر و تشکر صمیمانه خود را از حسن اعتماد نمایندگان محترم خانه ملت نسبت به اینجانب، ابراز و آمادگی کامل وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را برای اجرای دقیق قوانین تسهیل کننده و موثر مجلس شورای اسلامی اعلام نمایم. از اینکه مجالی دیگر برای خدمت به مردم بزرگوار ایران اسلامی فراهم شد خدای را شاکرم و توفیق و تعالی قانون گذاران خدوم و سرافرازی و سربلندی ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را آرزومندم.

منبع: میراث آریا
انتشار: 24 مهر 1398 بروزرسانی: 24 مهر 1398 گردآورنده: bigkurosh.ir شناسه مطلب: 359

به "پیغام تقدیر و تشکر وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از نمایندگان خانه ملت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام تقدیر و تشکر وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از نمایندگان خانه ملت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید